Writesonic (1.0.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
de: Statistiken

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Missing
de: Fehlt

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: About
de: Über

en: Configured
de: Konfiguriert

en: API Endpoint
de: API-Endpunkt
