Writesonic (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: About
el: Περί
