Writesonic (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
it: Statistiche

en: Configuration
it: Configurazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Requirements
it: Requisiti

en: Missing
it: Mancante

en: Not configured
it: Non configurato

en: About
it: Informazioni
