Writesonic (1.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
lv: Statistika

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: About
lv: Par

en: Configured
lv: Konfigurēts
