Writesonic (1.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Missing
oc: Mancant

en: About
oc: A prepaus
