Writesonic (1.0.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: API Key
pt: Chave API

en: Configuration
pt: Configuração

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Missing
pt: Em falta

en: Not configured
pt: Não configurado

en: About
pt: Sobre

en: Configured
pt: Configurado
