Writesonic (1.0.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
ru: Статистика

en: API Key
ru: Ключ API

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Features
ru: Особенности

en: Requirements
ru: Требования

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Not configured
ru: Не настроено

en: About
ru: Информация

en: Configured
ru: Сконфигурировано
