Writesonic (1.0.1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: About
sk: Informácie o
