Writesonic (1.0.2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
es: Estadísticas

en: API Key
es: Clave API

en: Configuration
es: Configuración

en: Features
es: Características

en: Requirements
es: Requisitos

en: Missing
es: No encontrado

en: Not configured
es: Sin configurar

en: About
es: Acerca de

en: Configured
es: Configurado
