Writesonic (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Configuration
gl: Configuración

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Missing
gl: Perdido

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: About
gl: Información

en: Configured
gl: Configurado
