Writesonic (1.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
id: Statistik

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Features
id: Fitur

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Missing
id: Hilang

en: About
id: Tentang
