Writesonic (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
