Writesonic (1.0.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
lt: Statistika

en: API Key
lt: API raktas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Features
lt: Savybės

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: About
lt: Apie
