Writesonic (1.0.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Statistics
pl: Statystyki

en: API Key
pl: Klucz API

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Missing
pl: Brakujące

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: About
pl: O stronie

en: Configured
pl: Skonfigurowane
