Writesonic (1.0.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Statistics
ro: Statistici

en: API Key
ro: Cheie API

en: Configuration
ro: Configurație

en: Features
ro: Caracteristici

en: Missing
ro: Lipsește

en: About
ro: Despre
