Writesonic (1.0.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Features
tr: Özellikler

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Missing
tr: Kayıp

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: About
tr: Hakkında
