Writesonic (1.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
uk: Статистика

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Features
uk: Властивості

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: About
uk: Про модуль

en: Configured
uk: Налаштовано
