Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
fr: Statistiques

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Requirements
fr: Exigences

en: Missing
fr: Manquant

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: About
fr: À propos

en: Configured
fr: Configuré
