Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: API Key
pt: Chave de API

en: Configuration
pt: Configurações

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Missing
pt: Faltando

en: Not configured
pt: Não configurado

en: About
pt: Sobre
