Writesonic AI Traffic Analytics (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Statistics
sv: Statistik

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Features
sv: Funktioner

en: Requirements
sv: Krav

en: Missing
sv: Saknas

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: About
sv: Om
