Event CT w Layout Builder (1.0.25) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Categories
hi: वर्ग

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Layout
hi: ख़ाका

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Address
hi: पता

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
