Event CT w Layout Builder (1.1.6) - en to tr translation catalogue (30 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Advanced options
tr: Gelişmiş seçenekler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Event
tr: Olay

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Block
tr: Blok

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Directions
tr: Yönler

en: Locations
tr: Konumlar

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Apply filters
tr: Filtreleri uygula

en: Select any filter and click on Apply to see results
tr: Herhangi bir süzgeç seçin ve sonuçları görmek için Uygula'ya tıklayın

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Load More
tr: Daha Fazla Getir
