Event CT w Layout Builder (1.4.10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
