Event CT w Layout Builder (1.4.9) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Categories
sv: Kategorier

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Reset
sv: Återställ

en: Event
sv: Händelse

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Location
sv: Plats

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Keyword
sv: Nyckelord

en: Offset
sv: Kompensera

en: Featured
sv: Framhävd

en: Directions
sv: Instruktioner

en: Locations
sv: Platser

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Compact
sv: Kompakt

en: Apply filters
sv: Applicera filter

en: Date and Time
sv: Datum och tid

en: Select any filter and click on Apply to see results
sv: Välj valfritt filter och klicka på applicera för att se resultaten.

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
