Event CT w Layout Builder (1.5.2) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Block
cs: Blok

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Address
cs: Adresa

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Compact
cs: Kompaktní
