Event CT w Layout Builder (1.5.2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: On
nn: På

en: Event
nn: Hending

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Address
nn: Adresse

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Featured
nn: Framheva
