Event CT w Layout Builder (1.5.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: On
ur: آن

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Block
ur: بلاک

en: Published
ur: شائع شدہ
