Event CT w Layout Builder (1.5.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: On
mr: वर

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Layout
mr: मांडणी

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Location
mr: स्थळ

en: Address
mr: पत्ता
