Event CT w Layout Builder (1.5.4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Address
bo: ས་གནས

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན
