Event CT w Layout Builder (1.5.4) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Body
cy: Corff

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Block
cy: Bloc

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Location
cy: Lleoliad

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Recent
cy: Diweddar

en: Subtitle
cy: Is-deitl
