Event CT w Layout Builder (1.5.6) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Layout
sl: Postavitev

en: Block
sl: Blok

en: Published
sl: Objavljeno

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Featured
sl: Izpostavljeno
