Event CT w Layout Builder (1.5.7) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Block
kk: Блок

en: Published
kk: Жарияланған

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
