Event CT w Layout Builder (2.0.0) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Block
bn: ব্লক

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Location
bn: অবস্থান
