Event CT w Layout Builder (2.0.0) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Tags
ms: Tag

en: Categories
ms: Kategori

en: Advanced options
ms: Opsyen terkehadapan

en: Reset
ms: Set semula

en: Block
ms: Blok

en: Off
ms: Tutup

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Location
ms: Lokasi

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Subtitle
ms: Sarikata

en: Featured
ms: Terserlah

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
