Event CT w Layout Builder (2.0.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Categories
oc: Categorias

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Event
oc: Eveniment

en: Layout
oc: Afichatge

en: Block
oc: Blòt

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Address
oc: Adreça

en: Sort by
oc: Triar per

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Keyword
oc: Mot clau

en: Offset
oc: Decalatge

en: Featured
oc: Distintiu

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Master
oc: Maître
