Event CT w Layout Builder (2.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Block
ps: غونډ

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: - All -
ps: - ټول -
