Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Image
el: Εικόνα

en: Normal
el: Κανονικό

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
