Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Description
et: Kirjeldus

en: Image
et: Pilt

en: Normal
et: Tavaline

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
