Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Description
fi: Kuvaus

en: Image
fi: Kuva

en: Normal
fi: Normaali

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
