Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Description
hi: उल्लेख

en: Image
hi: चित्र

en: Normal
hi: सामान्य

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: Show for the listed pages
hi: सूचीबद्ध पृष्ठों के लिए दिखाएँ
