Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Description
id: Deskripsi

en: Image
id: Gambar

en: Promotion
id: Promosi

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Show for the listed pages
id: Tampilkan untuk halaman yang tercantum

en: Hide for the listed pages
id: Sembunyikan untuk halaman yang tercantum
