Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Normal
lt: Normalus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose
