Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Description
pl: Opis

en: Image
pl: Obraz

en: Normal
pl: Zwykły

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
