Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Description
ru: Описание

en: Image
ru: Изображение

en: Normal
ru: Нормальный

en: Promotion
ru: Продвижение

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
