Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Description
tr: Açıklama

en: Image
tr: Resim

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
