Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Description
uk: Опис

en: Image
uk: Зображення

en: Normal
uk: Звичайне

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Rare
uk: Рідкісні

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
