Promotion content for YMCA Website Services distribution (1.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Image
sk: Obrázok

en: Normal
sk: Normálny

en: Promotion
sk: Akcia

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Modal
sk: Modálny
