Small Y (1.0.45) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: توضیحات

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Search
fa: جستجو

en: Layout
fa: آرایش

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Hours
fa: ساعت

en: Main navigation
fa: منوی اصلی

en: Available menus
fa: منوهای در دسترس
