Small Y (1.0.48) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: - All -
my: - အားလုံး -
