Small Y (1.0.48) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Items
ur: سرخیاں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ
